Os 8859 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.18 | 1A | |||
Srbsko | 19.22 | 19.23 | |||
Karlštejn | 19.26 | 19.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 19.30 | 19.30 | 1/4 | ||
Řevnice | 19.33 | 19.34 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 19.37 | 19.38 | 1/3 | ||
Všenory | 19.40 | 19.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.43 | 19.44 | |||
Černošice | 19.46 | 19.47 | |||
Praha-Radotín | 19.51 | 19.52 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.55 | 19.55 | |||
Praha-Smíchov | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster