Os 8858 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 18.46 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 18.50 | 18.50 | |||
Praha-Běchovice | 18.56 | 18.56 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 18.59 | 18.59 | |||
Praha-Kyje | 19.01 | 19.01 | |||
Praha-Libeň | 19.05 | 19.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.12 | 19.20 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.33 | 19.33 | |||
Praha-Radotín | 19.36 | 19.36 | 2 | ||
Černošice | 19.41 | 19.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.43 | 19.44 | |||
Všenory | 19.46 | 19.47 | |||
Dobřichovice | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Řevnice | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 19.56 | 19.56 | 2 | ||
Karlštejn | 20.00 | 20.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 20.04 | 20.05 | |||
Beroun | 20.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci