Os 8857 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.48 | 1A | |||
Srbsko | 18.52 | 18.53 | |||
Karlštejn | 18.56 | 18.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 19.00 | 19.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 19.03 | 19.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 19.07 | 19.08 | 1/3 | ||
Všenory | 19.10 | 19.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.13 | 19.14 | |||
Černošice | 19.16 | 19.17 | |||
Praha-Radotín | 19.21 | 19.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Smíchov | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy