Os 8854 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 17.46 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 17.50 | 17.50 | |||
Praha-Běchovice | 17.56 | 17.56 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.59 | 17.59 | |||
Praha-Kyje | 18.01 | 18.01 | |||
Praha-Libeň | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.12 | 18.20 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.33 | 18.33 | |||
Praha-Radotín | 18.36 | 18.36 | 2 | ||
Černošice | 18.41 | 18.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.43 | 18.44 | |||
Všenory | 18.46 | 18.47 | |||
Dobřichovice | 18.48 | 18.49 | 2 | ||
Řevnice | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.56 | 18.56 | 2 | ||
Karlštejn | 19.00 | 19.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 19.04 | 19.05 | |||
Beroun | 19.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci