Os 8853 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.48 | 1A | |||
Srbsko | 17.52 | 17.53 | |||
Karlštejn | 17.56 | 17.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.00 | 18.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 18.03 | 18.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 18.07 | 18.08 | 1/3 | ||
Všenory | 18.10 | 18.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.13 | 18.14 | |||
Černošice | 18.16 | 18.17 | |||
Praha-Radotín | 18.21 | 18.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Smíchov | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster