Os 8846 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 15.46 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 15.50 | 15.50 | |||
Praha-Běchovice | 15.56 | 15.56 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 15.59 | 15.59 | |||
Praha-Kyje | 16.01 | 16.01 | |||
Praha-Libeň | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.12 | 16.20 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 16.33 | 16.33 | |||
Praha-Radotín | 16.36 | 16.36 | 2 | ||
Černošice | 16.41 | 16.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.43 | 16.44 | |||
Všenory | 16.46 | 16.47 | |||
Dobřichovice | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Řevnice | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 16.56 | 16.56 | 2 | ||
Karlštejn | 17.00 | 17.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 17.04 | 17.05 | |||
Beroun | 17.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy