Os 8844 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 15.16 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 15.20 | 15.20 | |||
Praha-Běchovice | 15.26 | 15.26 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 15.29 | 15.29 | |||
Praha-Kyje | 15.31 | 15.31 | |||
Praha-Libeň | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.42 | 15.50 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 16.03 | 16.03 | |||
Praha-Radotín | 16.06 | 16.06 | 2 | ||
Černošice | 16.11 | 16.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.13 | 16.14 | |||
Všenory | 16.16 | 16.17 | |||
Dobřichovice | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Řevnice | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 16.26 | 16.26 | 2 | ||
Karlštejn | 16.30 | 16.31 | 1/2 | ||
Srbsko | 16.34 | 16.35 | |||
Beroun | 16.40 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster