Os 8833 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.48 | 1A | |||
Srbsko | 12.52 | 12.53 | |||
Karlštejn | 12.56 | 12.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.00 | 13.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 13.03 | 13.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 13.07 | 13.08 | 1/3 | ||
Všenory | 13.10 | 13.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.13 | 13.14 | |||
Černošice | 13.16 | 13.17 | |||
Praha-Radotín | 13.21 | 13.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 13.25 | 13.25 | |||
Praha-Smíchov | 13.31 | 13.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy