Os 8831 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.48 | 1A | |||
Srbsko | 11.52 | 11.53 | |||
Karlštejn | 11.56 | 11.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 12.00 | 12.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 12.03 | 12.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 12.07 | 12.08 | 1/3 | ||
Všenory | 12.10 | 12.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.13 | 12.14 | |||
Černošice | 12.16 | 12.17 | |||
Praha-Radotín | 12.21 | 12.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.25 | 12.25 | |||
Praha-Smíchov | 12.31 | 12.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök