Os 8375 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 21.05 | 3 | |||
Mírovka | 21.09 | 21.09 | |||
Šlapanov | 21.14 | 21.15 | 2 | ||
Kamenná | 21.19 | 21.20 | |||
Dobronín | 21.23 | 21.24 | 4 | ||
Střítež u Jihlavy | 21.26 | 21.27 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 21.29 | 21.30 | |||
Jihlava | 21.34 | 21.39 | 2 | ||
Jihlava město | 21.42 | 21.42 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 21.44 | 21.45 | |||
Rantířov | 21.50 | 21.51 | 3 | ||
Dvorce | 21.54 | 21.55 | |||
Kostelec u Jihlavy | 21.59 | 22.00 | 4 | ||
Dolní Cerekev | 22.03 | 22.03 | |||
Batelov | 22.10 | 22.10 | 3 | ||
Švábov | 22.14 | 22.15 | |||
Horní Cerekev | 22.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster