Os 8322 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.42 | 3 | |||
Řípec | 17.44 | 17.44 | |||
Doňov | 17.50 | 17.50 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Mnich | 18.01 | 18.01 | |||
Děbolín | 18.08 | 18.08 | |||
Jindřichův Hradec | 18.13 | 18.15 | 2 | ||
Rodvínov | 18.21 | 18.21 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 18.25 | 18.32 | 1 | ||
Bednárec | 18.36 | 18.36 | |||
Bednáreček | 18.42 | 18.42 | |||
Popelín | 18.45 | 18.45 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 18.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster