Os 8321 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 15.05 | 1 | |||
Popelín | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Bednáreček | 15.13 | 15.13 | |||
Bednárec | 15.19 | 15.19 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 15.22 | 15.26 | 1 | ||
Rodvínov | 15.30 | 15.30 | |||
Jindřichův Hradec | 15.37 | 15.40 | 2 | ||
Děbolín | 15.45 | 15.45 | |||
Mnich | 15.53 | 15.53 | |||
Kardašova Řečice | 15.56 | 16.00 | 2 | ||
Doňov | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Řípec | 16.13 | 16.13 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy