Os 8316 | |
Řazení vlaku: 210 + BDs450 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 11.42 | 2 | |||
Řípec | 11.45 | 11.45 | |||
Doňov | 11.51 | 11.51 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 11.58 | 11.59 | 3 | ||
Mnich | 12.02 | 12.02 | |||
Děbolín | 12.10 | 12.10 | |||
Jindřichův Hradec | 12.15 | 12.19 | 2 | ||
Rodvínov | 12.25 | 12.25 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 12.29 | 12.32 | 1 | ||
Bednárec | 12.36 | 12.36 | |||
Bednáreček | 12.42 | 12.42 | |||
Popelín | 12.45 | 12.45 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 12.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci