Os 7818 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.14 | ||||
Králův Dvůr | 17.17 | 17.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 17.20 | 17.20 | |||
Zdice | 17.24 | 17.25 | 2 | ||
Stašov | 17.28 | 17.28 | |||
Praskolesy | 17.31 | 17.31 | |||
Hořovice | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Cerhovice | 17.39 | 17.39 | |||
Kařez | 17.44 | 17.44 | |||
Kařízek | 17.47 | 17.47 | 2/1 | ||
Mýto | 17.50 | 17.50 | |||
Holoubkov | 17.53 | 17.53 | 1/1 | ||
Svojkovice | 17.56 | 17.57 | |||
Rokycany | 18.01 | 18.03 | 2 | ||
Klabava | 18.07 | 18.07 | |||
Ejpovice | 18.09 | 18.10 | |||
Dýšina-Horomyslice | 18.12 | 18.13 | |||
Chrást u Plzně | 18.15 | 18.16 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 18.22 | 18.23 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.27 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster