Os 7811 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.32 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 14.36 | 14.36 | |||
Chrást u Plzně | 14.43 | 14.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 14.46 | 14.47 | |||
Ejpovice | 14.49 | 14.50 | |||
Klabava | 14.52 | 14.52 | |||
Rokycany | 14.56 | 14.58 | 3 | ||
Svojkovice | 15.02 | 15.02 | |||
Holoubkov | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Mýto | 15.08 | 15.09 | |||
Kařízek | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Kařez | 15.14 | 15.15 | |||
Cerhovice | 15.19 | 15.19 | |||
Hořovice | 15.23 | 15.24 | 2 | ||
Praskolesy | 15.27 | 15.28 | |||
Stašov | 15.30 | 15.31 | |||
Zdice | 15.34 | 15.34 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 15.37 | 15.37 | |||
Králův Dvůr | 15.39 | 15.40 | |||
Beroun | 15.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy