Os 7808 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.14 | ||||
Králův Dvůr | 10.17 | 10.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 10.20 | 10.20 | |||
Zdice | 10.24 | 10.25 | 2 | ||
Stašov | 10.28 | 10.28 | |||
Praskolesy | 10.31 | 10.31 | |||
Hořovice | 10.34 | 10.35 | 2 | ||
Cerhovice | 10.39 | 10.39 | |||
Kařez | 10.44 | 10.44 | |||
Kařízek | 10.47 | 10.47 | 2/1 | ||
Mýto | 10.50 | 10.50 | |||
Holoubkov | 10.53 | 10.53 | 1/1 | ||
Svojkovice | 10.56 | 10.57 | |||
Rokycany | 11.01 | 11.03 | 2 | ||
Klabava | 11.07 | 11.07 | |||
Ejpovice | 11.09 | 11.10 | |||
Dýšina-Horomyslice | 11.12 | 11.13 | |||
Chrást u Plzně | 11.15 | 11.16 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 11.22 | 11.23 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.27 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster