Os 7801 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.32 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 6.36 | 6.36 | |||
Chrást u Plzně | 6.43 | 6.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 6.46 | 6.47 | |||
Ejpovice | 6.49 | 6.50 | |||
Klabava | 6.52 | 6.52 | |||
Rokycany | 6.56 | 6.58 | 3 | ||
Svojkovice | 7.02 | 7.02 | |||
Holoubkov | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Mýto | 7.08 | 7.09 | |||
Kařízek | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Kařez | 7.14 | 7.15 | |||
Cerhovice | 7.19 | 7.19 | |||
Hořovice | 7.23 | 7.24 | 2 | ||
Praskolesy | 7.27 | 7.28 | |||
Stašov | 7.30 | 7.31 | |||
Zdice | 7.34 | 7.34 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 7.37 | 7.37 | |||
Králův Dvůr | 7.39 | 7.40 | |||
Beroun | 7.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök