Os 7735 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.59 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Hýskov | 18.07 | 18.07 | 2 | ||
Nižbor | 18.12 | 18.12 | 2 | ||
Žloukovice | 18.17 | 18.17 | |||
Račice nad Berounkou | 18.21 | 18.21 | |||
Zbečno | 18.25 | 18.25 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 18.29 | 18.29 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 18.35 | 18.35 | 2 | ||
Křivoklát | 18.38 | 18.38 | |||
Městečko u Křivoklátu | 18.41 | 18.41 | |||
Pustověty | 18.46 | 18.46 | |||
Lašovice | 18.49 | 18.50 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 18.53 | 18.53 | |||
Rakovník | 18.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia