Os 7727 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 13.59 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Hýskov | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Nižbor | 14.12 | 14.12 | 2 | ||
Žloukovice | 14.17 | 14.17 | |||
Račice nad Berounkou | 14.21 | 14.21 | |||
Zbečno | 14.25 | 14.25 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 14.29 | 14.29 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 14.35 | 14.35 | 2 | ||
Křivoklát | 14.38 | 14.38 | |||
Městečko u Křivoklátu | 14.41 | 14.41 | |||
Pustověty | 14.46 | 14.46 | |||
Lašovice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 14.53 | 14.53 | |||
Rakovník | 14.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia