Os 7725 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.17 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 12.19 | 12.20 | 2 | ||
Hýskov | 12.25 | 12.25 | 2 | ||
Nižbor | 12.30 | 12.30 | 2 | ||
Žloukovice | 12.35 | 12.35 | |||
Račice nad Berounkou | 12.39 | 12.39 | |||
Zbečno | 12.43 | 12.43 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 12.47 | 12.47 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 12.53 | 12.53 | 2 | ||
Křivoklát | 12.56 | 12.56 | |||
Městečko u Křivoklátu | 12.59 | 12.59 | |||
Pustověty | 13.04 | 13.04 | |||
Lašovice | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 13.11 | 13.11 | |||
Rakovník | 13.17 | 13.22 | 4 | ||
Rakovník západ | 13.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci