Os 7720 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.51 | 5 | |||
Chlum u Rakovníka | 9.56 | 9.56 | |||
Lašovice | 9.59 | 9.59 | 2 | ||
Pustověty | 10.02 | 10.02 | |||
Městečko u Křivoklátu | 10.06 | 10.06 | |||
Křivoklát | 10.09 | 10.09 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 10.12 | 10.13 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 10.18 | 10.18 | |||
Zbečno | 10.22 | 10.27 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 10.31 | 10.31 | |||
Žloukovice | 10.34 | 10.34 | |||
Nižbor | 10.39 | 10.39 | 2 | ||
Hýskov | 10.44 | 10.44 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Beroun | 10.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster