R 769 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 4.08 | 2z | |||
Rokycany | 4.28 | 4.30 | 3 | ||
Kařez | 4.41 | 4.42 | |||
Hořovice | 4.49 | 4.50 | 2 | ||
Zdice | 4.57 | 4.58 | 2 | ||
Beroun | 5.05 | 5.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 5.36 | 5.37 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 5.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster