R 768 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249/Bdt279 + B249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.40 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 23.47 | 23.48 | 3 | ||
Beroun | 0.16 | 0.17 | 2 | ||
Zdice | 0.23 | 0.24 | 3 | ||
Hořovice | 0.30 | 0.31 | 2 | ||
Kařez | 0.37 | 0.38 | |||
Rokycany | 0.50 | 0.51 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 1.11 | 2v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci