R 765 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee142/A149 + BDs449 + 3xB249 + Bc833 + WLAB822 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.33 | 2 | |||
Mariánské Lázně | 18.53 | 18.54 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 19.04 | 19.06 | 2/2 | ||
Stříbro | 19.29 | 19.30 | 2/3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.55 | 20.08 | 2z | ||
Rokycany | 20.28 | 20.30 | 3 | ||
Hořovice | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Zdice | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Beroun | 21.05 | 21.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 21.36 | 21.37 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci