R 758 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249/Bdt279 + 3xB249 + Bbdgmee236 + Aee142/A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.15 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 12.22 | 12.23 | 3 | ||
Beroun | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Zdice | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Hořovice | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Rokycany | 13.27 | 13.30 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.50 | 14.06 | 1v | ||
Stříbro | 14.30 | 14.31 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 14.53 | 14.55 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 15.05 | 15.07 | 2/3 | ||
Cheb | 15.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy