Os 7547 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 10.45 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 10.49 | 10.49 | |||
Železná Ruda město | 10.51 | 10.52 | 1 | ||
Špičák | 10.58 | 11.03 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 11.08 | 11.08 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 11.13 | 11.14 | 2 | ||
Zelená Lhota | 11.23 | 11.23 | 2 | ||
Dešenice | 11.30 | 11.31 | |||
Nýrsko | 11.35 | 11.37 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 11.40 | 11.40 | |||
Janovice nad Úhlavou | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 11.50 | 11.51 | |||
Klatovy | 11.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster