Os 7543 | |
Řazení vlaku: 842 + Btax780 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 5.50 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 5.54 | 5.54 | |||
Železná Ruda město | 5.56 | 5.57 | 1 | ||
Špičák | 6.01 | 6.02 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 6.07 | 6.07 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Zelená Lhota | 6.22 | 6.22 | 2 | ||
Dešenice | 6.29 | 6.30 | |||
Nýrsko | 6.34 | 6.44 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 6.48 | 6.48 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.53 | 7.01 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | 7.05 | 7.06 | |||
Klatovy | 7.10 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök