Os 6928 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 21.45 | 21.45 | |||
Praha-Bubeneč | 21.48 | 21.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 21.51 | 21.51 | |||
Roztoky u Prahy | 21.55 | 21.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 21.59 | 21.59 | |||
Úholičky | 22.00 | 22.00 | |||
Řež | 22.02 | 22.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 22.04 | 22.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 22.07 | 22.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 22.10 | 22.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.15 | 22.15 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 22.18 | 22.18 | |||
Nelahozeves | 22.21 | 22.21 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 22.23 | 22.23 | |||
Mlčechvosty | 22.26 | 22.26 | |||
Vraňany | 22.28 | 22.29 | 1/2 | ||
Cítov | 22.32 | 22.32 | |||
Dolní Beřkovice | 22.35 | 22.36 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 22.39 | 22.39 | |||
Hněvice | 22.43 | 22.43 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 22.49 | 22.50 | 2 | ||
Hrobce | 22.53 | 22.53 | 1/2 | ||
Hrdly | 22.57 | 22.57 | |||
Bohušovice nad Ohří | 23.00 | 23.00 | 1/3 | ||
Lovosice | 23.04 | 23.05 | 2 | ||
Lovosice město | 23.07 | 23.07 | |||
Prackovice nad Labem | 23.13 | 23.13 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 23.17 | 23.17 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 23.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia