Os 6926 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 17.45 | 17.45 | |||
Praha-Bubeneč | 17.48 | 17.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 17.51 | 17.51 | |||
Roztoky u Prahy | 17.55 | 17.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 17.59 | 17.59 | |||
Úholičky | 18.00 | 18.00 | |||
Řež | 18.02 | 18.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 18.04 | 18.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 18.07 | 18.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 18.10 | 18.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.15 | 18.27 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 18.30 | 18.30 | |||
Nelahozeves | 18.33 | 18.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 18.35 | 18.35 | |||
Mlčechvosty | 18.38 | 18.38 | |||
Vraňany | 18.41 | 18.41 | 1/2 | ||
Cítov | 18.45 | 18.45 | |||
Dolní Beřkovice | 18.48 | 18.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 18.52 | 18.52 | |||
Hněvice | 18.55 | 18.55 | 1/3 | ||
Záluží | 18.58 | 18.58 | |||
Dobříň | 19.01 | 19.01 | |||
Roudnice nad Labem | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Hrobce | 19.08 | 19.08 | 1/2 | ||
Oleško | 19.11 | 19.11 | |||
Hrdly | 19.13 | 19.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 19.16 | 19.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 19.18 | 19.18 | |||
Lukavec | 19.20 | 19.20 | |||
Lovosice | 19.24 | 19.29 | 2 | ||
Lovosice město | 19.31 | 19.31 | |||
Malé Žernoseky | 19.33 | 19.33 | |||
Litochovice nad Labem | 19.36 | 19.36 | |||
Prackovice nad Labem | 19.39 | 19.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 19.42 | 19.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia