Os 6904 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.02 | III./5 | |||
Roztoky u Prahy | 6.14 | 6.14 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 6.30 | 6.30 | |||
Nelahozeves | 6.33 | 6.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 6.35 | 6.35 | |||
Mlčechvosty | 6.38 | 6.38 | |||
Vraňany | 6.41 | 6.41 | 1/2 | ||
Cítov | 6.45 | 6.45 | |||
Dolní Beřkovice | 6.48 | 6.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 6.52 | 6.52 | |||
Hněvice | 6.55 | 6.55 | 1/3 | ||
Záluží | 6.58 | 6.58 | |||
Dobříň | 7.01 | 7.01 | |||
Roudnice nad Labem | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Hrobce | 7.08 | 7.08 | 1/2 | ||
Oleško | 7.11 | 7.11 | |||
Hrdly | 7.13 | 7.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.16 | 7.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 7.18 | 7.18 | |||
Lukavec | 7.20 | 7.20 | |||
Lovosice | 7.24 | 7.29 | 2 | ||
Lovosice město | 7.31 | 7.31 | |||
Malé Žernoseky | 7.33 | 7.33 | |||
Litochovice nad Labem | 7.36 | 7.36 | |||
Prackovice nad Labem | 7.39 | 7.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 7.42 | 7.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster