R 666 „Petr Vok“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + BDhmsee448 + 3xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.20 | V | |||
Náměšť nad Oslavou | 14.04 | 14.06 | 2 | ||
Třebíč | 14.28 | 14.31 | 3 | ||
Okříšky | 14.44 | 14.46 | 1/2 | ||
Jihlava | 15.19 | 15.25 | 2 | ||
Jihlava město | 15.29 | 15.29 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 15.43 | 15.43 | 4 | ||
Horní Cerekev | 15.59 | 16.00 | 4 | ||
Počátky-Žirovnice | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 16.41 | 16.43 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 16.57 | 17.00 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.14 | 17.15 | 4 | ||
České Budějovice | 17.49 | 18.01 | II | ||
Číčenice | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Protivín | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Ražice | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Strakonice | 18.50 | 18.52 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 19.08 | 19.09 | 5 | ||
Nepomuk | 19.28 | 19.29 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.57 | 3v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök