Os 5431 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 20.31 | 4 | |||
Pilínkov | 20.36 | 20.36 | |||
Jeřmanice | 20.42 | 20.43 | 3 | ||
Rádlo | 20.46 | 20.46 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 20.50 | 20.51 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 20.57 | 20.57 | 3 | ||
Sedlejovice | 21.01 | 21.01 | |||
Sychrov | 21.03 | 21.04 | 3 | ||
Doubí u Turnova | 21.08 | 21.08 | |||
Turnov | 21.13 | 21.23 | 1/1 | ||
Dolánky | 21.27 | 21.27 | |||
Malá Skála | 21.32 | 21.32 | 3 | ||
Líšný | 21.35 | 21.35 | |||
Železný Brod | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Semily | 21.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia