Os 4337 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 11.23 | 3 | |||
Kunovice | 11.26 | 11.28 | 3 | ||
Vésky | 11.31 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.35 | ||||
Hradčovice | 11.41 | 2 | |||
Havřice | 11.46 | ||||
Uherský Brod | 11.49 | 11.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 11.57 | 12.00 | 3 | ||
Šumice | 12.04 | ||||
Nezdenice | 12.08 | 3 | |||
Záhorovice | 12.11 | ||||
Bojkovice | 12.15 | 12.15 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy