Vlak Os 20070 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.10 | 1A | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 8.19 | 8.21 | |||
Vysoké Mýto | 8.28 | 8.31 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 8.34 | 8.38 | 1 | ||
Hrušová | 8.50 | 8.52 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 8.54 | 9.35 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 9.39 | 9.41 | |||
Litomyšl | 9.59 | 1 |
jede 30.XI.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia