Os 19918 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 20.01 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 20.05 | 20.05 | |||
Praha-Holyně | 20.08 | 20.08 | |||
Praha-Řeporyje | 20.13 | 20.14 | 3 | ||
Zbuzany | 20.17 | 20.17 | |||
Rudná u Prahy | 20.22 | 20.22 | 4 | ||
Nučice | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Nučice zastávka | 20.30 | 20.30 | |||
Loděnice | 20.36 | 20.36 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 20.41 | 20.41 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Beroun | 20.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster