Os 19911 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.30 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Loděnice | 14.44 | 14.44 | 2 | ||
Nučice zastávka | 14.51 | 14.51 | |||
Nučice | 14.54 | 15.00 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Zbuzany | 15.09 | 15.09 | |||
Praha-Řeporyje | 15.12 | 15.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 15.18 | 15.18 | |||
Praha-Hlubočepy | 15.22 | 15.22 | |||
Praha-Smíchov | 15.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy