Os 19909 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.30 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 11.32 | 11.33 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 11.38 | 11.39 | 2 | ||
Loděnice | 11.44 | 11.44 | 2 | ||
Nučice zastávka | 11.51 | 11.51 | |||
Nučice | 11.54 | 12.02 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Zbuzany | 12.11 | 12.11 | |||
Praha-Řeporyje | 12.14 | 12.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 12.18 | 12.18 | |||
Praha-Hlubočepy | 12.22 | 12.22 | |||
Praha-Smíchov | 12.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy