Os 19907 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.30 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 6.32 | 6.33 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Loděnice | 6.44 | 6.44 | 2 | ||
Nučice zastávka | 6.51 | 6.51 | |||
Nučice | 6.54 | 7.00 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 7.04 | 7.05 | 3 | ||
Zbuzany | 7.09 | 7.09 | |||
Praha-Řeporyje | 7.12 | 7.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 7.18 | 7.18 | |||
Praha-Hlubočepy | 7.22 | 7.22 | |||
Praha-Smíchov | 7.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster