Os 19904 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 9.31 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 9.35 | 9.35 | |||
Praha-Holyně | 9.38 | 9.38 | |||
Praha-Řeporyje | 9.43 | 9.44 | 3 | ||
Zbuzany | 9.47 | 9.47 | |||
Rudná u Prahy | 9.52 | 9.52 | 4 | ||
Nučice | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Nučice zastávka | 10.00 | 10.00 | |||
Loděnice | 10.06 | 10.06 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 10.11 | 10.11 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Beroun | 10.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci