Sp 1949 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.33 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.36 | 6.38 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.58 | 7.05 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 7.18 | 7.20 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 7.28 | 7.31 | 3 | ||
Čestice | 7.37 | 7.37 | |||
Častolovice | 7.40 | 7.41 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 7.44 | 7.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 7.50 | 7.51 | 5 | ||
Záměl | 7.54 | 7.55 | |||
Potštejn | 7.58 | 8.04 | 2 | ||
Litice nad Orlicí | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Bohousová | 8.14 | 8.14 | |||
Žamberk | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 8.26 | 8.27 | |||
Letohrad | 8.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster