Sp 1813 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.42 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 16.44 | 16.45 | |||
Velký Osek | 16.51 | 16.52 | 4 | ||
Sány | 17.00 | 17.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 17.03 | 17.04 | |||
Převýšov | 17.14 | 17.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 17.20 | 17.33 | |||
Nový Bydžov | 17.41 | 17.42 | |||
Smidary | 17.47 | 17.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 17.53 | 17.53 | |||
Ostroměř | 17.58 | 17.59 | 5 | ||
Lázně Bělohrad | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Nová Paka | 18.20 | 18.21 | 3 | ||
Nová Paka město | 18.23 | 18.24 | |||
Stará Paka | 18.28 | 18.35 | Chlumecké 2 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 18.41 | 18.41 | |||
Tample | 18.44 | 18.44 | |||
Roztoky u Jilemnice | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 18.55 | 19.00 | 4 | ||
Horní Branná | 19.05 | 19.06 | |||
Kunčice nad Labem | 19.09 | 19.10 | 4 | ||
Hostinné město | 19.19 | 19.20 | |||
Hostinné | 19.22 | 19.23 | 4 | ||
Chotěvice | 19.27 | 19.27 | |||
Pilníkov | 19.32 | 19.36 | 2 | ||
Vlčice | 19.39 | 19.39 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 19.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy