Sp 1730 „Hruškovice“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.34 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 14.45 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 14.50 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 14.54 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 14.59 | 15.01 | 2 | ||
Bzenec | 15.10 | 15.11 | 4 | ||
Vracov | 15.14 | 15.15 | |||
Kyjov zastávka | 15.23 | 15.24 | |||
Kyjov | 15.27 | 15.28 | 4 | ||
Nemotice | 15.41 | 15.42 | 4 | ||
Nesovice | 15.50 | 15.50 | 4 | ||
Bučovice | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 16.06 | 16.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.33 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia