R 1253 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.07 | II | |||
Zliv | 15.21 | 15.22 | 1/2 | ||
Číčenice | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Protivín | 15.42 | 15.44 | 3 | ||
Písek | 15.56 | 15.58 | 3 | ||
Čížová | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Čimelice | 16.22 | 16.22 | 2 | ||
Mirovice | 16.29 | 16.29 | 3 | ||
Březnice | 16.38 | 16.39 | 1/2 | ||
Příbram | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Jince | 17.10 | 17.11 | 3 | ||
Lochovice | 17.20 | 17.20 | 3 | ||
Zdice | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Beroun | 17.36 | 17.37 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster