R 1248 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.45 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 11.52 | 11.53 | 3 | ||
Beroun | 12.21 | 12.22 | 2 | ||
Zdice | 12.29 | 12.30 | 3 | ||
Lochovice | 12.37 | 12.38 | 3 | ||
Jince | 12.46 | 12.47 | 3 | ||
Příbram | 12.58 | 12.59 | 3 | ||
Březnice | 13.17 | 13.18 | 1/3 | ||
Mirovice | 13.26 | 13.27 | 3 | ||
Čimelice | 13.33 | 13.34 | 2 | ||
Čížová | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Písek | 13.57 | 13.59 | 4 | ||
Protivín | 14.12 | 14.14 | 3 | ||
Číčenice | 14.20 | 14.22 | 3 | ||
Zliv | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
České Budějovice | 14.47 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci