Os 12267 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 6.14 | 2 | |||
Uherský Ostroh | 6.19 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6.24 | 3 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.26 | ||||
Kunovice zastávka | 6.29 | ||||
Kunovice | 6.32 | 6.34 | 5 | ||
Uherské Hradiště | 6.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster