Os 9579 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 20.41 | 2/3 | |||
Příšovice | 20.46 | 20.46 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | x | 20.52 | 20.52 | ||
Mnichovo Hradiště | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 21.03 | 21.03 | |||
Bakov nad Jizerou | 21.06 | 21.06 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 21.11 | 21.11 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci