Os 9576 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 17.31 | 1/2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.37 | 17.47 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 18.02 | 18.02 | |||
Mnichovo Hradiště | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | x | 18.14 | 18.14 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Příšovice | 18.21 | 18.22 | 1 | ||
Turnov | 18.28 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci