Os 8865 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 21.59 | 3 | |||
Srbsko | 22.04 | 22.04 | |||
Karlštejn | 22.07 | 22.08 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 22.11 | 22.12 | 1/4 | ||
Řevnice | 22.14 | 22.15 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 22.18 | 22.19 | 1/3 | ||
Všenory | 22.21 | 22.21 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.24 | 22.24 | |||
Černošice | 22.26 | 22.27 | |||
Praha-Radotín | 22.31 | 22.32 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 22.35 | 22.35 | |||
Praha-Smíchov | 22.41 | 22.42 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci