Os 8863 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.59 | 3 | |||
Srbsko | 21.04 | 21.04 | |||
Karlštejn | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 21.11 | 21.12 | 1/4 | ||
Řevnice | 21.14 | 21.15 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 21.18 | 21.19 | 1/3 | ||
Všenory | 21.21 | 21.21 | |||
Černošice-Mokropsy | 21.24 | 21.24 | |||
Černošice | 21.26 | 21.27 | |||
Praha-Radotín | 21.31 | 21.32 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 21.35 | 21.35 | |||
Praha-Smíchov | 21.41 | 21.42 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök