Os 8860 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.15 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 20.22 | 20.23 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.28 | 20.29 | |||
Praha-Radotín | 20.31 | 20.32 | 2 | ||
Černošice | 20.36 | 20.37 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.39 | 20.39 | |||
Všenory | 20.42 | 20.42 | |||
Dobřichovice | 20.44 | 20.44 | 2 | ||
Řevnice | 20.48 | 20.48 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.51 | 20.51 | 2 | ||
Karlštejn | 20.55 | 20.55 | 1/2 | ||
Srbsko | 20.59 | 20.59 | |||
Beroun | 21.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök